artikel

Logistica en ICT & Logistiek – alle lezingen op een rij

Supply chain 1000

Twee beurzen, vier theaters per beurs en dat drie dagen lang. Logistica en ICT & Logistiek pakken flink uit als kennisevent, volgende week in de Jaarbeurs. Bekijk het programma van dag tot dag.

Logistica en ICT & Logistiek – alle lezingen op een rij

Bekijk ook het online magazine:
met meer over de Scala’s,
de Logistica Awards en
de Prijs Veiligste Magazijn

 

 

LOGISTICA – hal 1 en hal 4

DINSDAG 28 NOVEMBER

Theater 5

09.00-10.00 Uitreiking Logistica Awards

11.00-12.00 Supply chain strategie

Rob Heutink, BLMC

12.30-13.30 Klant- en productsegmentatie

Michel van Buren, Solventure

14.00-15.00 Kunstmatige intelligentie en robotica

Herbert ten Have, Fizyr

Theater 6

10.30-11.00 Logistieke innovatie

Stoffer Dunnik, UC Group

13.30-14.00 Logistiek van de toekomst

Jan-Henk Bouman en Wim van Rooijen,

Fountainheads/SSI Schäfer

14.15-14.45 e-Fashion logistics
Henny Jordaan, Hogeschool Arnhem/Nijmegen

14.45-15.15 Battle for Talent
Wim Bens, Hogeschool Arnhem/Nijmegen

Theater 7

(Evofenedex)

10.15-10.45 Gratis wifi? Pas op voor hackers!

11.00-11.30 Robots bij zwaar magazijnwerk

11.45-12.15 High impact opleiden

12.30-13.00 Emballage

13.15-13.45 Zelfscan met barcodescanning

14.00-14.30 Workshop Lean in de logistiek

14.45-15.15 Duurzame inzetbaarheid

15.30-16.00 Workshop Lean in de logistiek

16.15-16.45 Incoterms: vriend of vijand?

Theater 8

(Dag van het Magazijn)

11.00-12.00 Eerst vertrouwen, dan veiligheid

Benno Schildkamp, Food Connect

12.30-13.00 Cultuurveranderingen en veiligheid

Nick Beckers, Evofenedex

13.30-14.00 Veilige magazijnen zijn efficiënte magazijnen

Eric Hereijgers, St. Onge

14.30-15.00 Veiligheid rond magazijnstellingen

Frans Hardus, BMWT

15.30-17.00 Uitreiking van de Prijs Veiligste Magazijn 2017

Juliana Congreszaal

13.30-17.00 First International Conference on Web Retail Packaging

– Welcome, Michael Nieuwesteeg

– Global e-commerce platforms, Jennifer Wang, Alibaba

– Packaging strategy in a multichannel environment, Allan Dickner, Ikea

– Packaging strategy as FMCG brand owner, Bas ten Brummelhuis, Unilever

– Towards zero environmental footprint, Laurens Tuinhout, Post NL

– Artificial Intelligence will change robotics, Herbert ten Have, Fizyr

– From Pokémon to Huggy Bear, Bas van Steenoven, Neopost

– Plenary debate with the speakers

WOENSDAG 29 NOVEMBER

Theater 5

11.00-12.00 Sales & Operations Planning

Hans van de Sande en Elwin Wolters, BLMC

12.30-13.30 Demand management

Michel van Buren, Solventure

14.00-15.00 Kunstmatige intelligentie en robotica

Herbert ten Have, Fizyr

Theater 6

10.30-11.00 Verandering managen, lukt dat eigenlijk wel?

Harry Jonker, UC Group

11.15-11.45 Battle for Talent

Wim Bens, Hogeschool Arnhem/Nijmegen

12.00-13.00 Trends in e-commerce

Robert van Ree, St. Onge

13.30-14.00 Logistiek van de toekomst

Jan-Henk Bouman en Wim van Rooijen,

Fountainheads/SSI Schäfer

14.15-14.45 Battle for Talent

Wim Bens, Hogeschool Arnhem/Nijmegen

15.00-15.30 De robot als uitkomst

Andres Sprang, Robomotive

15.45-16.45 E-fulfilment en voorraad forecasting

Coen de Lange, TKI Dinalog

Theater 7

(Evofenedex)

10.15-10.45 Workshop Lean in de logistiek

11.00-11.30 Emballage

11.45-12.15 Workshop Lean in de logistiek

12.30-13.00 Gratis wifi? Pas op voor hackers!

13.15-13.45 Zelfscan met barcodescanning

14.00-14.30 High impact opleiden

14.45-15.15 Duurzame inzetbaarheid

15.30-16.00 Robots bij zwaar magazijnwerk

16.15-16.45 Incoterms: vriend of vijand

Theater 8

(Dag van het Magazijn)

12.30-13.00 Duurzame inzetbaarheid

Ewout Brehm, BvFA

13.30-14.00 Hoe veilig ben jij op de maandagochtend?

Harry Niemeijer, Trafiecq

14.30-15.00 Verleiden tot veilig gedrag

Charlotte Bruijnen, Veiligheid.nl

15.30-16.00 De stress rond de feestdagen

Caroline van der Plas en Hein van Rijckevoorsel, Ingram Micro

16.30-17.00 Nazorg na een ongeval

Raoul van Noort, Ra Ned

DONDERDAG 30 NOVEMBER

Theater 5

11.00-12.00 Supply chain processen en kpi’s

Edward Heijnen, BLMC

12.30-13.30 Balancing the Supply Chain

Prof. Dr. Bram Desmet, Solventure

14.00-15.00 Kunstmatige intelligentie en robotica

Herbert ten Have, Fizyr

Theater 6

10.30-11.00 E-logistics

Nando van Essen, UC Group

11.15-11.45 Mens en robot in het magazijn

Jos Sanders, TNO

12.00-12.30 Human Capital

VLM

12.45-13.15 Mens en robot in het magazijn

Jos Sanders, TNO

13.30-14.00 Logistiek van de toekomst

Jan-Henk Bouman en Wim van Rooijen,

Fountainheads/SSI Schäfer

14.15-15.15 Robotics
Tom Blankenburg, St Onge

Theater: 7

(Evofenedex)

10.15-10.45 Workshop Lean in de logistiek

11.00-11.30 Duurzame inzetbaarheid

11.45-12.15 Workshop Lean in de logistiek

12.30-13.00 Zelfscan met barcodescanning

13.15-13.45 High impact opleiden

14.00-14.30 Robots bij zwaar magazijnwerk

14.45-15.15 Emballage

15.30-16.00 Gratis wifi? Pas op voor hackers!

16.15-16.45 Incoterms: vriend of vijand?

Theater 8

(Dag van het Magazijn)

11.00-12.00 Veiligheid kent geen tijd

Henk Bril, Sabic Europe

12.30-13.00 Winnaar Prijs Veiligste Magazijn

Patrick Kok, Schneider Electric

13.30-14.00 Bewust veilig leiding geven,

Jelle van Draanen, Evofenedex

14.30-15.00 Hoe maak je een verkeersplan?

Evofenedex

15.30-16.00 Arbo en veiligheid binnen een uitbesteed proces

Roger Luijten, TempoTeam

Logistica

ICT & LOGISTIEK – hal 3

DINSDAG 28 NOVEMBER

Theater 1

11.00-12.00 Smart City Distribution

Walther Ploos van Amstel, Hogeschool Amsterdam

12.30-13.30 Mindmapping

Martijn Lofvers, Supply Chain Media

14.00-15.00 Security in de keten

Thomas Stols, Computest

15.30-16.30 E-fulfilment en vooraad forecasting

Bas van Bree, TKI Dinalog

Theater 2

11.00-12.00 Ervaringen van een WMS specialist

René van den Elsen en Jos Koenders, Van den Elsen Logistiek advies

12.30-13.30 Rituitwisseling

Bas van Bree, TKI Dinalog

14.00-14.30 Last mile naar de toekomst

Felix Faassen, Simacan

15.30-16.30 Goed gebruik ICT verbetert ondernemerschap

Wout van den Heuvel, TLN

Theater 3

10.15-10.45 TransFollow – de praktijk

Paul Knoop, Beurtvaartadres

11.00-11.30 Hoe haal ik meer uit mijn voorraad?

Jan Kraaijeveld, Slimstock

11.45-12.15 Excelleren met slimme en gestandaardiseerde IT

Wijnand de Reeder en Wout van den Heuvel, Centric/Stichting UTC

12.30-13.00 Tien voorraadtips voor grote assortimenten

Peter Bocken, Slimstock

13.15-13.45 Verbeter uw mobiliteit met TMS voor LSP’s

Ron Verhagen, BluJay

14.00-14.30 Hoe haal ik meer uit mijn voorraad?

Jan Kraaijeveld, Slimstock

14.45-15.15 Grip op je groei

Peter Auee en Ken van der Horst, AFAS Software

15.30-16.00 De spin in het data-web

Jan Hendriks, InterSystems Benelux

Theater 4

10.15-10.45 Hoe optimaliseer ik het verzendproces in mijn webshop?

Roger van Son (Transsmart) en Ruben Mink (Sana Commerce)

11.00-11.30 Automatisering en trends in de groothandel

Rob Mutsaers, Visma Software

11.45-12.15 Ontketen je netwerk

Bram Streefkerk, Exact

12.30-13.00 Driven by data

Dennis Rosenbrand, Motion10

13.15-13.45 Bent u voorbereid op de fulfilmentshift door e-Commerce?

William van der Aa, Buck Consultants

14.00-14.30 Aratus Logistics

14.45-15.15 Optimization met subcontractors

Rogier de Klein, AMCS Group

15.30-16.00 Praktijkcase e-commerce

Gani Gashi Zorgservice XL en Sana Commerce

WOENSDAG 29 NOVEMBER

Theater 1

11.00-12.00 Control towers en ketenregie

Willem-Jan Drost, Greenway Logistics

12.30-13.30 Mindmapping

Martijn Lofvers, Supply Chain Media

14.00-15.00 Security in de keten

Thomas Stols, Computest

15.30-16.30 WMS implementatie bol.com

Harm Jans, bol.com

Theater 2

11.00-12.00 Last mile naar de toekomst

Felix Faassen, Simacan

12.30-13.30 Rituitwisseling

Coen de Lange, TKI Dinalog

14.00-15.00 Ervaringen van een WMS-specialist

René van den Elsen en Jos Koenders, Van den Elsen Logistiek advies

15.30-16.30 Goed gebruik van ICT verbetert ondernemerschap

Wout van den Heuvel, TLN

Theater 3

10.15-10.45 Connecting supply chains with TransFollow

Hans Lip, Beurtvaartadres

11.00-11.30 Hoe haal ik meer uit mijn voorraad?

Jan Kraaijeveld, Slimstock

11.45-12.15 Excelleren met slimme en gestandaardiseerde IT

Wijnand de Reeder en Wout van den Heuvel, Centric/Stichting UTC

12.30-13.00 Tien voorraadtips voor grote assortimenten

Peter Bocken, Slimstock

13.15-13.45 TMS voor Logistics Servers Providers

Ron Verhagen, BluJay Solutions

14.00-14.30 Hoe haal ik meer uit mijn voorraad?

Jan Kraaijeveld, Slimstock

14.45-15.15 Praktijkcase: Transportoptimalisatie

Eddie Minnema, Sanquin

15.30-16.00 Grip op je groei

Peter Auee en Ken van der Horst, AFAS Software

16.15-16.45 De spin in het data-web

Jan Hendriks, InterSystems Benelux

Theater 4

10.15-10.45 End-to-end rendementsverbetering in de groothandel

Roger van Son (Transsmart) en Ruben Mink (Sana Commerce)

11.00-11.30 Automatisering en trends in de groothandel

Rob Mutsaers, Visma Software

11.45-12.15 Supply chain finance

Joost van Koot, Exact

13.15-13.45 Workforce Management

Rainier van´t Woud, Atoss Software

14.00-14.30 Aratus Logistics

14.45-15.15 Winnend fulfilment setup terwijl het speelveld continu evolueert René Geujen (Buck Consultants) Robert van Ree (St Onge)

15.30-16.00 De volgende stap in e-commerce en fulfilment

René Ebeltjes, FLS

16.15-16.45 Ketenintegratie 2.0

Emiel Kool, Motion10

DONDERDAG 30 NOVEMBER

Theater 1

11.00-12.00 Mindmapping

Martijn Lofvers, Supply Chain Media

12.30-13.30 E-fulfilment en voorraad forecasting

Gijs Pel, Holland Fintech

14.00-15.00 Security in de keten

Thomas Stols, Computest

15.30-16.30 Rituitwisseling

Gijs Pel, Holland Fintech

Theater 2

11.00-12.00 Ervaringen van een WMS-specialist

René van den Elsen en Jos Koenders, Van den Elsen Logistiek advies

12.30-13.30 Ketenvisibility in internationale logistiek

Peter van Rheenen (Evofenedex) en Gerwin Zomer (TNO)

14.00-15.00 Goed gebruik van ICT verbetert ondernemerschap

Wout van den Heuvel, TLN

Theater 3

10.15-10.45 Control tower trends

Roger van Son (Transsmart) en Carlo Peters (Buck)

11.00-11.30 Hoe haal ik meer uit mijn voorraad?

Jan Kraaijeveld, Slimstock

11.45-12.15 Excelleren met slimme en gestandaardiseerde IT

Wijnand de Reeder en Wout van den Heuvel, Centric/Stichting UTC

12.30-13.00 Tien voorraadtips voor grote assortimenten

Peter Bocken, Slimstock

13.15-13.45 Helping Delivery Companies

William Gilbert, BluJay Solutions

14.00-14.30 Hoe haal ik meer uit mijn voorraad?

Jan Kraaijeveld, Slimstock

14.45-15.15 Grip op je groei

Peter Auee en Ken van der Horst, AFAS Software

15.30-16.00 Kweek logistieke spierballen met IT

Donald Houben, Arcta Group

Theater 4

10.15-10.45 We zijn gedigitaliseerd, wat nu?

Gijs in ‘t Veld, Motion10

11.45-12.15 De Digitale fabriek staat in Delft

Auke Hylarides, Exact

12.30-13.00 Workforce Management

Rainier van´t Woud, Atoss Software

13.15-13.45 Winnend fulfilment setup terwijl het speelveld continu evolueert René Geujen (Buck) en Robert van Ree (St Onge)

14.00-14.30 Aratus Logistics

14.45-15.15 Vandaag starten met TransFollow

Wim Lagerweij, PrintCMR

Reageer op dit artikel

Gerelateerde tags

Lees voordat u gaat reageren de spelregels